Občerstvení - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - NAPETO s.r.o.

kalendář jmen
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Piva Rebel
V pivovaru Rebel si každý pivař přijde na své, včetně řidičů. Největší specialitkou je Rebel Nefiltrovaný. Vaříme také speciální sváteční ležáky nebo tmavé pivo.
Rebel Vánoční hvězda
Řezaný speciál s obsahem alkoholu 5,5 % obj.
Pivo vyrábíme ze čtyř druhů sladů a tří druhů českých chmelů. Díky použitým surovinám, dlouhému studenému kvašení a vyššímu zbytkovému extraktu má Vánoční hvězda sladkou plnou chuť typickou pro speciální piva, karamelový dozvuk po pražených sladech, jemnou hořkou vůni žateckých chmelů a hustou, dohněda zabarvenou pěnu.
 
Rebel Originál Premium
Světlý ležák, obsah alkoholu 4,8 % obj.
Světlý ležák obdařený příjemným aroma vyrovnaně spojující chuť chmelu a sladu s osvěžujícím nahořklým dozvukem. Plnost, říz a bohatá pěna typická pro České pivo, které vaříme tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích.
 
Rebel Černý
Tmavý ležák, obsah alkoholu 4,7 % obj.
Tmavý ležák s karamelově nasládlou chutí, jemnou hořkostí a rubínovou barvou. České pivo, které vaříme tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích. Toto pivo je pravidelně oceňováno na nejprestižnějších degustačních soutěžích.
 
Rebel Tudor
Světlé výčepní, obsah alkoholu 4,4 % obj.
Světlé výčepní pivo s intenzivnější hořkostí, výrazně plné chuti a bohatou pěnou. České pivo, které vaříme tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích.
 
Rebel Řezaný ležák
Řezaný ležák, obsah alkoholu 4,8 % obj.
Rebel řezaný je jedenácti stupňový ležák. Je připravován z českého sladu z naší humnové sladovny a ze tří speciálních sladů: karamelového, mnichovského a praženého. Vyznačuje se lahodnou plnou chutí s výrazným řízem.
 
Rebel Tradiční
 Světlé výčepní, obsah alkoholu 4,1 % obj.
Světlé výčepní pivo lahodné chuti, vyrovnané hořkosti a plnosti. České pivo, které vaříme tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích.
 
Rebel Haškův C.K.
Světlé výčepní, obsah alkoholu 4,1 % obj.
Světlé výčepní pivo vyšší hořkosti a s vyšším obsahem alkoholu. Vyráběné v cylindrokónických tancích a následném zrání při nízké teplotě v ležáckých sklepích.
 
Rebel Drsoň
Světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 6,2 % obj.
Světlé speciální pivo lahodné hořkosti k zvláštním příležitostem. Delší doba ležení dává pivu vyváženou a plnou chuť.
 
Rebel pšeničný
Svrchně kvašený světlý nefiltrovaný ležák s obsahem alkoholu 5,0% obj.
Vyznačuje se silnou intenzitou chuti, v níž převládá svěží ovocná chuť a vůně s nádechem vanilky, banánu a koření. Má silný říz, střední plnost a charakteristická je i lehká hořkost žateckého chmelu. REBEL pšeničný je nefiltrované vysoce pěnivé světlé pivo s lehce žlutými tóny.
 
Rebel IPA
Svrchně kvašený polotmavý speciál s obsahem alkoholu 6,3 % obj.
IPA (India Pale Ale) je speciální svrchně kvašené polotmavé pivo, výjimečné svou intenzivní hořkostí, slabě ovocnou chutí a měděnou barvou.
 
Rebel Sváteční speciál
Světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 6,2 % obj.
Pivo je uvařeno z českých sladů tradičním dvourmutovým způsobem. Ve srovnání s jinými pivy byl k tradičním českým chmelům přidán chmel vyšlechtěný z divokého kavkazského chmele. Ten dodává pivu vyšší hořkost a kořenité, až citrusové aroma.
 
Rebel Nefiltrovaný
Světlé speciální nefiltrované pivo s obsahem alkoholu 5,3 % obj.
Světlé speciální pivo stáčené přímo z ležáckých tanků bez filtrace. Sladší chuť tohoto piva způsobuje vysoký obsah pivovarských kvasnic.
 
Rebel Grep & Citron
Míchaný nápoj z piva s grapefruitovou šťávou, obsah alkoholu 2% obj., 3% ovocné šťávy
Lehký nápoj z piva s grepovou a citrónovou chutí osloví i zákazníky, kteří typickou pivní chuť nevyhledávají. Rebel Grep & Citron Vás osvěží a příjemně naladí každý letní den.
 
Rebel Nealko
Světlé nealkoholické pivo s obsahem alkoholu do 0,5 % obj.
Při vaření nealkoholického piva Rebel je použita vyvážená kombinace světlého a bavorského sladu s nejkvalitnějšími odrůdami žateckých chmelů. Nádherně zlatavá barva se snoubí s výraznou hořkostí, intenzivní chmelovou vůní a plnou chutí, která láká k dalšímu napití.
 
Hradecký Votrok 11%
Světlý ležák, obsah alkoholu min. 4,8 % obj.
Pivo Votrok se vrací a je jako jako kdysi, aspoň tak tvrdí lidé co Votroka svého času vařili. Tradiční technologie vaření, nejlepší suroviny a zrání v ležáckých sklepích dává pivu Votrok jedinečně příjemnou hořkost a dokonale kompaktní pěnu.
 
Votrok - světlé výčepní
 Světlé výčepní, obsah alkoholu 4,1 % obj.
Světlé výčepní pivo lahodné chuti, vyrovnané hořkosti a plnosti. České pivo, které vaříme tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích.
 
HRADECKÁ 10°
Světlé výčepní, obsah alkoholu 4,4 % obj.
Světlé výčepní pivo výrazně plné chuti s bohatou pěnou. České pivo, které vaříme tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích.
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky